מה צריך לדעת לפני שקונים מתנפח לגינה?

מתנפח לגינה
שיתוף
שיתוף

תוכן עניינים

מתקן מתנפח אישי שיש בבית מקופל והוא תמיד מוכן לשליפה ולשימוש יכול להיות רעיון מצוין עבור משפחה עם ילדים בכל הגילאים. אם יש גינה גדולה הרי שקניית מתנפח לגינה יכולה להוות הצלה של ממש בימים או שעות שבהם אין לילדים מה לעשות והם שקועים בשעמום גדול. אין ילד בשום גיל שלא ייהנה במיוחד לקפוץ על מתקן מתנפח והמתקנים האלה נחשבים לפופולאריים ואהובים במיוחד. מכאן שקניית מתנפח הביתה יכולה להיות אטרקטיבית מאד. נשאלת השאלה – איך בוחרים את המתנפח הכי נכון וכדאי ולמה צריך לשים לב לפני שבוחרים.

איך לבחור מתנפח לשימוש ביתי?

כאשר פונים לחנות או אתר שמציעים מתקנים מתנפחים למכירה אפשר להתרשם ממגוון רחב של מתקנים שיש ביניהם הבדלים רבים – בגודל, בצורה, בצבעים ובמידות, הן כאשר המתקן פתוח ומנופח והן כאשר הוא סגור ומקופל בפינה של הגינה. הנתון שהכי חשוב לשים אליו לב הוא המידות של המתקן הפתוח, על מנת לוודא שאכן יש מספיק מקום בגינה בלי ששום דבר ייגע בו, על מנת שלא ייווצרו פגמים או חורים שיהרסו את המתקן. חשוב לשים לב לעובי של האריג ולוודא כמובן שאין בו שום פגמים. מעבר לזה הבחירה קשורה להעדפה של הילדים או של המשפחה מבחינת הצבעים, הצורה או הצורה של המתקן המתנפח.

הנוחות של מתקנים מתנפחים לגינה

בעבר זה לא היה מאד נפוץ או מקובל אך כיום בהחלט כן ויש לא מעט משפחות שמצטיידות במתקן מתנפח לגינה וכך אפשר לחסוך לא מעט כסף בעת יציאה עם הילדים לאטרקציות כאלה ואחרות. הילדים ישמחו מאד לפתוח את המתנפח הפרטי שלהם, לקפוץ ולהנאתם וכמובן להזמין חברים ובני משפחה אחרים לבלות איתם. כאשר שמים לב למידות של הגינה ולמידות של המתנפח הרי שהוא יהיה מתאים ומוצלח ויהווה אטרקציה פרטית בפני עצמה. תמיד אפשר לקבל ייעוץ מהעובדים של החנות או האתר והם יעזרו לבחור במתנפח הנכון והמתאים ביותר.

מה צריך בשביל מתנפח בחצר של הבית?

מעבר לבחירה של המתנפח עצמו חשוב לשים לב לכמה נושאים נוספים – קנייה של מפוח (בדרך כלל יהיה כלול במחיר של המתנפח), הימצאות שקע חשמלי ברחבי הגינה על מנת שאפשר יהיה לחבר את המפוח בנוחות ובצורה בטוחה, חשוב לשים לב לכל ההוראות וההנחיות בנוגע לתפעול המתנפח וכמובן לשמור על הבטיחות – להקפיד שהילדים לא עולים על המתנפח לפני שהוא מלא באוויר ושאין לנתק את המפוח מהחשמל כל עוד יש ילד שקופץ על המתקן. כאשר גם הילדים הצעירים של המשפחה יידעו בדיוק מה מותר ומה אסור אין ספק שהמתנפח יהפוך לאטרקציה פרטית של המשפחה ואפשר יהיה לעשות בו שימוש מהנה במיוחד בכל פעם שלא מוצאים תעסוקה אחרת.

שיתוף
שיתוף
אולי יעניין אותך גם?