איך תהפכו את חדר השינה של הילדים לממלכה שלהם?

חדר השינה של הילדים
שיתוף
שיתוף

תוכן עניינים

כל מי שיש לו ילדים, ללא קשר לגיל שלהם, רוצה שהחדר שלהם יהיה המקום הכי נעים ובטוח עבורם. נכון שהם ממילא מרגישים טוב ובטוח בכל רחבי הבית אבל חדר השינה של הילדים אמור להיות הפינה האהובה ששייכת רק להם וההורים לא בוחלים באמצעים על מנת להגיע לתוצאה המושלמת הזאת. בזכות מגוון רחב של אביזרים ורעיונות עיצוב פשוטים שכל אחד יכול ליישם – החדר הזה יכול להפוך לממלכה של ממש. יש הרבה דרכים לעשות את זה וצריך כמובן להתאים את הרעיונות והאלמנטים העיצוביים לטעם האישי של כל ילד ושל כל משפחה.

המראה הכללי של החדר

עיצוב הממלכה מתחיל במראה הכללי של חלל החדר – בחירה נכונה של הגוון לקירות, תליית תמונות או הדבקת מדבקות קיר בדוגמאות שהילד או הילדה אוהבים, בחירת מצעים צבעוניים שיתאימו גם לאווירה הכללית וגם לטעם האישי של הילד ובאופן כללי צריך לשים לב למה שמושך את תשומת הלב כאשר נכנסים אל תוך החדר. צריך לשים לב שבוחרים אלמנטים או קונספט עיצוב שגם מתאימים לילד ולגיל שלו וגם כמובן נבחרו על פי הטעם האישי שלו ועל בסיס עולמות התוכן שאליהם יש לו זיקה. כדי שהחדר יהפוך לממלכה של ממש – הוא צריך להקיף ולחבק את הילד.

דובי ענק – החבר הכי טוב בממלכה

לאחרונה יש יותר ויותר הורים שקונים בובת דובי ענק והיא אחד הדברים שהופכים את חדר השינה של הילדים לממלכה של ממש. הדובי הזה במקרים רבים גדול יותר מהילד או הילדה בעצמם וחיש מהר הוא הופך להיות החבר הכי טוב שלהם. פרוותי, מלטף ונעים, עם פרצוף מחייך כל הזמן והוא בעצם דמות שתמיד מחכה לילד, שמחה לראות אותו, שותפה לסודות שלו ואין פינוק גדול יותר מאשר להתרפק בחיקו של הדובי. כיום יש דובים כאלה בגדלים מגוונים ומבחר צבעים וכך כל זוג הורים יכול לבחור עבור הילדים שלהם בדיוק את הדובי הנכון שהכי מתאים להם.

בחירת חפצים, משחקים וצעצועים שהילד אוהב

כדי להפוך את חדר השינה של הילדים לממלכה שלהם הרי שצריך שיהיה בחדר כל מה שמעסיק אותם ומעניין אותם בשגרת היומיום – המשחקים האהובים עליהם, הבובות שהם נהנים לשחק איתם, ארון הבגדים שלהם וכל מה שהם צריכים שיהיה כל הזמן לידם. כך הם ירגישו שהחדר הוא הבית הפרטי שלהם, בתוך הבית של כלל בני המשפחה. בזכות חשיבה מוקפדת ומתן תשומת לב החדר יהפוך לכזה שהילד או הילדה ייהנו לשהות בו, יפתחו בו את עולם הדמיון שלהם וכמובן ירגישו גאווה ושמחה להזמין אל החדר חברים שלהם מהגן או מבית הספר. כשילד מרגיש טוב ובטוח בחדר שלו – הוא יגדל להיות אדם בוגר עם ביטחון עצמי גבוה.

את בובת הדובי הענק תוכלו למצוא באתר של דובילי בכתובת: https://dubilee.co.il

שיתוף
שיתוף
אולי יעניין אותך גם?